Alnatura Bio směs ovoce s celozrnnými obilovinami, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Ideální svačina nebo dezert
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- jemné kousky
K tomu se hodí
Popis
Sklenička Alnatura Ovoce všeho druhu s celozrnnými obilovinami je jemně hrubě pyré a skvěle se hodí jako svačinka doma i na cestách pro děti od ukončeného 6. měsíce. Vyrobeno v kvalitě Demeter a bez přidaného cukru (ingredience přirozeně obsahují cukr).
| Produkt č. | MM-121789 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420081901 |
| Výrobce č. | 121789 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 276 / 66 kj / kcal |
| tuk | 0,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 13,6 g |
| z toho cukr | 9 g |
| vláknina | 1,6 g |
| bílkoviny | 1,1 g |
| sůl | 0,01 g |
Doporučení pro spotřebu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|