Alnatura Bio směs barevné zeleniny s bramborami a kokosovým mlékem, vegetariánská, 250 g
Hrubší kousky - podporuje žvýkání
50,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od 12 měsíců
- bio kvalita (Demeter)
- vegetariánské
- zeleninové jídlo
Popis
Základ pestrého a vegetariánského zeleninového jídla tvoří brambory, kokosové mléko, mrkev, paprika a dýně. Zjemněno červenou čočkou a bez přidaných mléčných výrobků a soli (složky obsahují přirozeně se vyskytující sůl). Kouskovitá konzistence podporuje žvýkání.
| Produkt č. | MM-240089 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420252882 |
| Výrobce č. | 240089 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 12 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
Složení
voda, 27 % mrkev[2], 13 % brambor[2], 4 % cizrnová mouka[1], 3 % červená paprika[1], 3 % dýně[2], 3 % pórek[2], 3 % kukuřičná mouka[2], 2 % kokosové mléko[1] (65 % kokosový extrakt[1], voda), 2 % rajčatový protlak* dvojnásobně koncentrovaný[1], 0,7 % řepkový olej[2], koriandr[1], petržel[1]
- z Demeter zemědělství
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 226 / 54 kj / kcal |
| tuk | 1,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 7,5 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 2,4 g |
| bílkoviny | 1,6 g |
| sůl | 0,03 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|