Alnatura Bio rozinky, 500 g
Klasika mezi sušeným ovocem
120,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sladce aromatické
- bio kvalita
- nesířené
K tomu se hodí
Popis
Bio rozinky od Alnatura zaujmou svou sladce aromatickou chutí. Jsou sušené a nesířené. Rozinky se skvěle hodí do müsli, pečiva i sladkých jídel. Zvláštní akcent dodají i masovým pokrmům a salátům.
| Produkt č. | MM-125166 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420024762 |
| Výrobce č. | 125166 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1369 / 327 kj / kcal |
| tuk | 1,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 73 g |
| z toho cukr | 68 g |
| vláknina | 3,9 g |
| bílkoviny | 2,7 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|