Alnatura Bio maxi müsli, 1 kg
Se sultánkami a praženými lískovými ořechy
120,00 Kč
(120,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- celozrnné vločky
- bio kvalita
- slazeno pouze ovocem
Popis
Alnatura Bio Maxi müsli kombinuje několik celozrnných obilných vloček se sultánkami a praženými lískovými oříšky. Neobsahuje přidaný cukr. Müsli chutná s mlékem, rostlinnými nápoji i jogurtem. Pro doladění můžete přidat také čerstvé ovoce.
| Produkt č. | MM-128965 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 4104420259393 |
| Výrobce č. | 128965 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
celozrnné ovesné vločky[1], celozrnné ječné vločky[1], celozrnné vločky[1], celozrnné žitné vločky[1], sušené a olejované rozinky[1] (99,5 % sultánky[1], slunečnicový olej[1]), opražené lískové oříšky[1], slunečnicová semínka[1], pražený sezam[1], pohanka pražená[1], lněná semínka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1537 / 367 kj / kcal |
| tuk | 9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,1 g |
| sacharidy | 55 g |
| z toho cukr | 12 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|