Alnatura Bio ratatouille s bramborami, kaše, 220 g
Jemné kousky - podporují žvýkání
50,00 Kč
(227,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 8. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- vegetariánské
Popis
Základ této středomořské zeleninové stravy v kvalitě Demeter tvoří mrkev a středomořská zelenina, jako jsou cukety, lilky a červená paprika, bez přídavku mléčných výrobků a soli (ingredience přirozeně obsahují sůl). Kouskovitá konzistence podporuje žvýkání.
| Produkt č. | MM-232255 |
|---|---|
| Obsah: | 220 g |
| EAN: | 4104420242722 |
| Výrobce č. | 232255 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 8 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 222 / 53 kj / kcal |
| tuk | 1,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 7,4 g |
| z toho cukr | 2,4 g |
| vláknina | 2,1 g |
| bílkoviny | 1,9 g |
| sůl | 0,03 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Doporučení pro spotřebu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|