Alnatura Bio proso, 1 kg
Do sladkých i pikantních pokrmů
120,00 Kč
(120,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- oříšková chuť
- jemně zrnitá
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Jemnozrnná Alnatura Bio jáhla zaujme svou decentně oříškovou chutí. Skvěle se hodí do sladkých i pikantních pokrmů. Jáhly chutnají výborně v zeleninových nákypech, polévkách i jako ingredience do ovocně krémových dezertů.
| Produkt č. | MM-129214 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 4104420254305 |
| Výrobce č. | 129214 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace, Naturland |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
proso[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1520 / 363 kj / kcal |
| tuk | 3,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| sacharidy | 69 g |
| z toho cukr | 1,6 g |
| vláknina | 3,9 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|