Alnatura Bio pomazánka ze zahradní zeleniny se špenátem a vlašskými ořechy, 135 g
Více než jen pomazánka
60,00 Kč
(444,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- výrazná slaná chuť
- bio kvalita
- jako pomazánka nebo dip
K tomu se hodí
Popis
Bio pomazánka Zahradní zelenina od Alnatura Vás okouzlí svou výraznou chutí. Základ tvoří jemný špenát, aroma pak dotvářejí vlašské ořechy. Tento produkt se hodí nejen jako pomazánka na pečivo, ale také do náplní nebo jako dip.
| Produkt č. | MM-203267 |
|---|---|
| Obsah: | 135 g |
| EAN: | 4104420143944 |
| Výrobce č. | 203267 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
44 % špenát[1], 18 % cibule[1], slunečnicová semínka[1], slunečnicový olej[1], 3 % vlašské ořechy[1], agávový sirup[1], koncentrát citronové šťávy[1], bramborový škrob[1], mořská sůl, česnek[1], hořčice[1] (voda, hořčičná semínka[1], lihový ocet[1], mořská sůl, koření[1]), zahušťovadlo (karobová mouka[1]), pepř (Piper nigrum)[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 946 / 226 kj / kcal |
| tuk | 19 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,1 g |
| sacharidy | 7,7 g |
| z toho cukr | 2,9 g |
| vláknina | 2,5 g |
| bílkoviny | 4,9 g |
| sůl | 1,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|