Alnatura Bio pomazánka rajče-bazalka, 110 g
Chuť jihu v každém soustu
50,00 Kč
(454,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pikantní chuť
- bio kvalita
- jako pomazánka nebo základ omáčky
K tomu se hodí
Popis
Tato bio pomazánka od Alnatura Vás okouzlí pikantním tónem. S aromatickými rajčaty a bazalkou promění každé sousto v chuťový zážitek. Hodí se nejen jako pomazánka na pečivo, ale i jako základ rajčatové omáčky.
| Produkt č. | MM-119661 |
|---|---|
| Obsah: | 110 g |
| EAN: | 4104420035768 |
| Výrobce č. | 119661 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1047 / 250 kj / kcal |
| tuk | 22 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,7 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 6,6 g |
| vláknina | 1,7 g |
| bílkoviny | 1,2 g |
| sůl | 1,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|