Alnatura Bio pomazánka rajče, 180 g
Krémové, rajčatové a ovocné
60,00 Kč
(333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- také jako dip nebo omáčka
- vegan
Popis
Veganský Alnatura Bio pomazánkový krém Rajče zaujme svou krémovou konzistencí a ovocně rajčatovou chutí. Aroma rajčat doplňují jemně mletá slunečnicová semínka a bylinky. Pomazánkový krém se hodí nejen na chléb, ale také jako dip nebo základ omáček.
| Produkt č. | MM-215976 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4104420239098 |
| Výrobce č. | 215976 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1168 / 279 kj / kcal |
| tuk | 24 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| sacharidy | 8,1 g |
| z toho cukr | 7,4 g |
| vláknina | 2,9 g |
| bílkoviny | 6,1 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|