Alnatura Bio pesto Rosso, 130 g
Pro rychlou kuchyni
70,00 Kč
(538,46 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vyrobeno v itálii
- s extra panenským olivovým olejem
- (sušená) rajčata a sýr
Popis
Váš krátký výlet do Itálie trvá přesně tak dlouho, jako se vaří pasta. Ovocně kořeněná chuť dělá z tohoto rajčatového pesta perfektního společníka k těstovinám, polévkám i dipům. O plné aroma se starají ingredience jako rajčatový protlak, sušená rajčata, extra panenský olivový olej, slunečnicový olej, tvrdý sýr a další.
Tip na uchování: Po otevření zalijte olejem a uchovávejte v lednici.
| Produkt č. | MM-243751 |
|---|---|
| Obsah: | 130 g |
| EAN: | 4104420257344 |
| Výrobce č. | 243751 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
33 % rajčatový protlak* dvojnásobně koncentrovaný, 17 % extra panenský olivový olej[1], 17 % slunečnicový olej[1], 13 % sušená rajčata[1] (sušená rajčata, voda, mořská sůl), 5,7 % kešu[1], 5,5 % pecorino[1], 3,8 % bazalka[1], 3,4 % piniové oříšky[1], jablečný ocet[1], česnek[1], mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1444 / 345 kj / kcal |
| tuk | 31 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,5 g |
| sacharidy | 7,7 g |
| z toho cukr | 5,6 g |
| vláknina | 4,5 g |
| bílkoviny | 6,5 g |
| sůl | 2,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|