Alnatura Bio pesto alla Calabrese, 120 g
Krémové a pikantní
70,00 Kč
(583,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vyrobeno v itálii
- paprika, rajčata, ricotta a chilli
Popis
Krémové, aromaticky kořeněné Alnatura Bio Pesto alla Calabrese Vás chutí během chvilky přenese do Itálie. Základ tvoří paprika, rajčata a ricotta, zjemněné špetkou chilli. Perfektní ke gnocchi a těstovinám, jako pomazánka, dip nebo základ omáček a polévek.
Tip: Po otevření zalijte trochou oleje a uchovávejte v lednici.
| Produkt č. | MM-241535 |
|---|---|
| Obsah: | 120 g |
| EAN: | 40045412 |
| Výrobce č. | 241535 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, F - sójové boby, H - ořechy, L - celer, M - hořčici, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 842 / 201 kj / kcal |
| tuk | 17 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,7 g |
| sacharidy | 8,8 g |
| z toho cukr | 7,4 g |
| vláknina | 2,2 g |
| bílkoviny | 2,2 g |
| sůl | 1,6 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|