Alnatura Bio ovocná pomazánka šípek, 260 g
Veganské a ovocné
60,00 Kč
(230,77 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vysoký podíl ovoce
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Tato Alnatura Bio ovocná pomazánka zaujme vysokým podílem šípků a nabízí trpce ovocnou chuť. Díky vysokému obsahu ovoce se hodí nejen jako pomazánka na pečivo, ale může dodat zvláštní notu i pikantním pokrmům.
Po otevření uchovávejte Alnatura ovocnou pomazánku v chladničce a rychle spotřebujte.
| Produkt č. | MM-137970 |
|---|---|
| Obsah: | 260 g |
| EAN: | 4104420045828 |
| Výrobce č. | 137970 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Spotřebujte do 3 týdnů po otevření., Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 909 / 217 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 51 g |
| z toho cukr | 51 g |
| vláknina | 2,8 g |
| bílkoviny | 1,4 g |
| sůl | 0,05 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|