Alnatura Bio ovocná pomazánka lesní borůvka, 250 g
55 %
70,00 Kč
(280,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- borůvky (evropský sběr z volné přírody)
- všestranné použití
Popis
Ovocně sladký začátek dne? Pak sáhněte po Alnatura Bio ovocné pomazánce Lesní borůvka. Základ tvoří 55 % borůvek z evropského sběru ve volné přírodě. Skvěle se tak hodí na klasický snídaňový chléb, do palačinek, rýžového nákypu nebo dodá jogurtu něco navíc.
| Produkt č. | MM-244247 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420257382 |
| Výrobce č. | 244247 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Ovocné složení: | bobule |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Spotřebujte do 3 týdnů po otevření., Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 775 / 185 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 45 g |
| z toho cukr | 45 g |
| vláknina | 2,3 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|