Alnatura Bio ovesná kaše s lesním ovocem, 250 g
Měkké a snadno se kouše
80,00 Kč
(320,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 10. měsíce
- bio kvalita
- příprava za studena i za tepla
Popis
Alnatura Bio ovesná kaše s lesním ovocem nabízí jemně ovocné jídlo. Kaše s jemnými celozrnnými ovesnými vločkami a lahodným lesním ovocem je měkká a snadno se žvýká. Je proto ideální pro děti od ukončeného 10. měsíce. Skvěle chutná teplá i studená a je hotová během chvilky.
| Produkt č. | MM-239489 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420251977 |
| Výrobce č. | 239489 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1537 / 367 kj / kcal |
| tuk | 5,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 63,1 g |
| z toho cukr | 8,5 g |
| vláknina | 7,7 g |
| bílkoviny | 11,6 g |
| sůl | 0,03 g |
| vitamín B1 | 0,5 mg |
| natrium | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|