Alnatura Bio Origin Volanti Origin, 500 g
Ze 100 % italské tvrdé pšeničné krupice
50,00 Kč
(100,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- lisováno přes bronzové formy
Popis
Šnekovitě tvarované těstoviny Alnatura Bio Origin Volanti přinesou k Vám domů italskou atmosféru. Díky hrubšímu povrchu vzniklému v bronzových formách skvěle zachytí omáčku. Tyto těstoviny se výborně hodí do zapékaných pokrmů i salátů. Vyrobené výrobním partnerem A.S.T.R.A. ze 100 % italské bio semoliny z tvrdé pšenice z Lombardie.
Doporučení k přípravě:
Přiveďte osolenou vodu k varu, těstoviny vařte 6-7 minut a občas promíchejte.
| Produkt č. | MM-215177 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420240124 |
| Výrobce č. | 215177 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1491 / 356 kj / kcal |
| tuk | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 71 g |
| z toho cukr | 2,6 g |
| vláknina | 3 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|