Alnatura Bio Origin Pesto Arrabbiata, 130 g
Pikantní ochucovací pasta
80,00 Kč
(615,38 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pro rychlou kuchyni
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio Origin Pesto Arrabbiata od Alnatura je pikantní ochucovací pasta s rajčaty a chilli. Pesto se skvěle hodí k těstovinám nebo gnocchi, na aromatickou bruschettu i k dochucení omáček a dipů.
| Produkt č. | MM-133498 |
|---|---|
| Obsah: | 130 g |
| EAN: | 42270980 |
| Výrobce č. | 133498 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1478 / 353 kj / kcal |
| tuk | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,3 g |
| sacharidy | 6,8 g |
| z toho cukr | 2,4 g |
| vláknina | 1,7 g |
| bílkoviny | 1,8 g |
| sůl | 1,8 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|