Alnatura Bio Origin olivy s mandlemi, 350 g
Ideální jako antipasti nebo na grilovací bufet
110,00 Kč
(550,00 Kč / kg Pevný podíl, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- plněné mandlemi
- vegan
- bio kvalita
Popis
Chybí Vašemu talíři s antipasti ještě něco navíc? S Alnatura Bio Origin olivami s mandlemi zabodujete okamžitě. Pevná, ale jemně aromatická dužina zelených oliv je harmonicky doplněna křupavými, lehce nasládlými mandlemi. Ručně tříděné olivy naložené v nálevu z mořské soli, zjemněné trochou bílého vinného octa. Alnatura Origin olivy s mandlemi jsou v bio kvalitě.
| Produkt č. | MM-214570 |
|---|---|
| Obsah: | 350 g |
| EAN: | 4104420211865 |
| Výrobce č. | 214570 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 867 / 207 kj / kcal |
| tuk | 20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,8 g |
| sacharidy | 1 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 3,2 g |
| bílkoviny | 4,2 g |
| sůl | 2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|