Alnatura Bio Origin olivy Kalamata bez pecky Origin, 350 g
Naložené v mořském slaném nálevu a octu z červeného vína
90,00 Kč
(500,00 Kč / kg Pevný podíl, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocně aromatické
- bez pecek
- z řecka
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio Origin olivy Kalamata pocházejí z Řecka. Tyto ovocně aromatické olivy zaujmou plnou dužinou. Jsou vypeckované a připravené ke konzumaci. Olivy se ideálně hodí do salátů a omáček, jako obloha na pizzu nebo na talíř s antipasti.
| Produkt č. | MM-141627 |
|---|---|
| Obsah: | 350 g |
| EAN: | 4104420132085 |
| Výrobce č. | 141627 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladu. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1168 / 279 kj / kcal |
| tuk | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| sacharidy | 1,3 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 2,5 g |
| bílkoviny | 2 g |
| sůl | 3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|