Alnatura Bio müsli tyčinka čokoláda, 150 g
Ideální na svačinu
70,00 Kč
(466,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- zvláště čokoládové
- bio kvalita
- s ovesnými a špaldovými vločkami
K tomu se hodí
Popis
Tato bio müsli tyčinka s čokoládou boduje kombinací ovesných a špaldových vloček, křupavých obilných kuliček a jemných kapek hořké čokolády. V jednom balení najdete šest tyčinek.
| Produkt č. | MM-144212 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420253827 |
| Výrobce č. | 144212 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
obilná mouka extrudovaná s kakaovým práškem[1] (pšeničná mouka[1], rýžová mouka[1], Řepný cukr[1], kakaový prášek[1], sušené odstředěné mléko[1], mořská sůl), glukózový sirup[1], ovesné vločky[1], Sušený glukózový sirup[1], 10 % mléčná čokoláda[1] (třtinový cukr[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1], kakaové máslo[1], syrovátka v prášku[1], emulgátor (sójový lecitin[1])), špaldové vločky[2], 7 % mléčná čokoláda[1] (třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1]), kukuřičné lupínky[1] (kukuřice[1], třtinový cukr[1], extrakt z ječného sladu[1]), slunečnicový olej[1], med[1], pšeničná mouka[1], kakaový prášek silně odtučněný[1], vanilkový extrakt[1], mořská sůl
- z bio zemědělství
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1775 / 424 kj / kcal |
| tuk | 14 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,4 g |
| sacharidy | 67 g |
| z toho cukr | 30 g |
| vláknina | 2,9 g |
| bílkoviny | 6,1 g |
| sůl | 0,35 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|