Alnatura Bio mrkev-fenykl-zelenina se špaldovými těstovinami, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Jemně pyré ze zeleniny
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 5. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- bez přidané soli (přirozeně obsahuje sůl)
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio Mrkev-Fenykl-Zelenina-Špaldové nudle je ideální zeleninový příkrm k jemnému vegetariánskému menu. Sklenička je v bio kvalitě a je vyrobená bez přidané soli (ingredience přirozeně obsahují sůl), bez přídavku mléčných výrobků a bez přidaných aromat. Vegetariánský zeleninový příkrm v kvalitě Demeter.
| Produkt č. | MM-201472 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420141285 |
| Výrobce č. | 201472 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 5 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez přidané soli, bez aromatických látek |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 205 / 49 kj / kcal |
| tuk | 1,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 6,5 g |
| z toho cukr | 1,3 g |
| vláknina | 2,3 g |
| bílkoviny | 1,6 g |
| sůl | 0,03 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|