Alnatura Bio lněná semínka se švestkou a datlemi, 200 g
Všestranné a přirozené
70,00 Kč
(350,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- aromaticky ovocná směs
- bio kvalita
- pro müsli a další
K tomu se hodí
Popis
Tato veganská bio směs kombinuje lněná semínka s pšeničnými otrubami, švestkami a datlemi. Výsledkem je ovocně oříšková chuť. Směs se perfektně hodí jako Topping do müsli nebo teplé snídaňové kaše. Kvůli bobtnací schopnosti lněných semínek doporučujeme dostatečný příjem tekutin.
| Produkt č. | MM-200338 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420242005 |
| Výrobce č. | 200338 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1922 / 459 kj / kcal |
| tuk | 31 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,6 g |
| sacharidy | 14 g |
| z toho cukr | 10 g |
| vláknina | 28 g |
| bílkoviny | 17 g |
| sůl | 0,12 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|