Alnatura Bio lanýžové pralinky, 100 g
Dotek Belgie v každé pralince
130,00 Kč
(1 300,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně krémové
- bio kvalita
- na vychutnání i sdílení
Popis
Alnatura Sélection lanýžové pralinky spojují krémově jemnou hmotu z lískového oříšku a nugátu s obalem z ušlechtilé hořké čokolády. Jemné poprášení kakaem zajišťuje maximální požitek v každém soustu.
| Produkt č. | MM-135521 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420225992 |
| Výrobce č. | 135521 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2261 / 540 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| sacharidy | 43 g |
| z toho cukr | 41 g |
| vláknina | 3,1 g |
| bílkoviny | 7,3 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|