Alnatura Bio lahodný drink bez mléka, 1 l
Krémová a plná rostlinná alternativa mléka
50,00 Kč
(50,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- bez laktózy
Popis
Základ této krémové a plné alternativy mléka tvoří celozrnný oves, sójové boby a kokosový extrakt. Chuť doplňuje mořská sůl a extrakt z bourbon vanilky. Alnatura Volldrink chutná všude tam, kde chutná i mléko - v müsli, kávě, při pečení, vaření i na našlehání.
| Produkt č. | MM-240117 |
|---|---|
| Obsah: | 1 l |
| EAN: | 4104420253742 |
| Výrobce č. | 240117 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez laktózy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
| Vlastnosti: | bez laktózy |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 201 / 48 kj / kcal |
| tuk | 3,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| sacharidy | 3,4 g |
| z toho cukr | 1,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 1,5 g |
| sůl | 0,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|