Alnatura Bio květový med z různých květů, 500 g
Květinová a aromatická chuť
130,00 Kč
(260,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- zlatavě žlutá barva
- bio kvalita
- krémová konzistence
K tomu se hodí
Popis
Tento Alnatura květový med z různých květů v bio kvalitě zaujme svou květinově aromatickou chutí, jemnou vůní a zlatavě žlutou barvou. Díky své krémové konzistenci je ideální jako pomazánka na pečivo i ke slazení pokrmů.
| Produkt č. | MM-130443 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420024489 |
| Výrobce č. | 130443 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
květový med[1]
- Bio
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1256 / 300 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 75 g |
| z toho cukr | 75 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|