Alnatura Bio květový med, 350 g
Bio med v praktické lahvičce s dávkovačem
90,00 Kč
(257,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemná vůně
- bio kvalita
- snadné dávkování
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio květový med zaujme svou zlatohnědou barvou. Díky své jemné chuti se skvěle hodí ke slazení nápojů i pečiva. Praktická dávkovací láhev umožňuje snadné a přesné použití.
| Produkt č. | MM-133862 |
|---|---|
| Obsah: | 350 g |
| EAN: | 4104420024403 |
| Výrobce č. | 133862 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
květový med[1]
- Bio
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1256 / 300 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 75 g |
| z toho cukr | 75 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|