Alnatura Bio kukuřičné vafle, hořká čokoláda, 65 g
Křupavost se snoubí se sladce trpkou chutí
50,00 Kč
(769,23 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- bezlepkové a vegan
- s hořkou čokoládou
- vafle z puffované kukuřice
Popis
Když se vafle z pufované kukuřice spojí s 59 % jemně nahořklé hořké čokolády. Výsledkem je křupavá bezlepková svačina, které lze jen těžko odolat. Ať už jako dezert nebo malá svačinka mezi jídly.
Tip: Podávejte vychlazené pro obzvlášť křupavý chuťový zážitek.
| Produkt č. | MM-241775 |
|---|---|
| Obsah: | 65 g |
| EAN: | 4104420254930 |
| Výrobce č. | 241775 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2089 / 499 kj / kcal |
| tuk | 24 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| sacharidy | 63 g |
| z toho cukr | 26 g |
| vláknina | 4,2 g |
| bílkoviny | 5,6 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|