Alnatura Bio krém z arašídů, datlí a kakaa, 250 g
Obzvlášť dobře roztíratelné
120,00 Kč
(480,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- krémová pomazánka
- datle, arašídy, kakaový prášek
Popis
Základ této pomazánky tvoří datlový sirup a pražené arašídy. Kakao jí dodává něco navíc. Díky datlovému sirupu je pomazánka obzvlášť dobře roztíratelná, a proto se skvěle hodí na chléb. Kreativně ji ale můžete využít také při pečení, v dezertech nebo shakech.
Tip: Před použitím promíchejte, protože se může oddělit olej.
| Produkt č. | MM-241771 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420255005 |
| Výrobce č. | 241771 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1733 / 414 kj / kcal |
| tuk | 21 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,2 g |
| sacharidy | 41 g |
| z toho cukr | 39 g |
| vláknina | 4,5 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,11 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|