Alnatura Bio křehký chléb Delikates, 250 g
Křupavé potěšení pro každé jídlo
50,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z jemné celozrnné žitné mouky
- bio kvalita
- bez droždí
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio knäckebrot nabízí křupavý základ pro sladké i slané obložení. Je tradičně vyráběný bez droždí. Použitý žitný obilný základ je čerstvě mletý a zpracovaný tradičním způsobem.
| Produkt č. | MM-115408 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420016057 |
| Výrobce č. | 115408 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po použití obal opět uzavřete., Skladujte v suchu. |
| Vlastnosti: | bez kvasnic |
Složení
94 % celozrnná žitná mouka[1], mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1403 / 335 kj / kcal |
| tuk | 1,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 63 g |
| z toho cukr | 2,4 g |
| vláknina | 16 g |
| bílkoviny | 8,6 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|