Alnatura Bio kokosová hořká čokoláda, 100 g
Tropická sladkost v kombinaci s hořkou čokoládou
80,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vyrobeno bez lecitinů
- jemná hořká čokoláda
K tomu se hodí
Popis
Tropická sladkost se snoubí s jemně se rozplývající čokoládou: Alnatura Kokosová hořká čokoláda je požitkem pro výjimečné chvíle. Pro příjemně křupavý zážitek si ji můžete i v létě vychutnat vychlazenou z lednice. Ingredience pocházejí z bio zemědělství. Je vyrobena bez lecitinů.
| Produkt č. | MM-214423 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420210936 |
| Výrobce č. | 214423 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2470 / 590 kj / kcal |
| tuk | 44 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 28 g |
| sacharidy | 38 g |
| z toho cukr | 36 g |
| vláknina | 8,4 g |
| bílkoviny | 6,4 g |
| sůl | 0,08 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|