Alnatura Bio jemný jablečný džus, přirozeně zakalený, 1 l
Přímá šťáva s nízkou kyselostí
70,00 Kč
(70,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- extra jemné odrůdy jablek
- bio kvalita
- na přímou konzumaci i ředěné
K tomu se hodí
Popis
Bio jemná jablečná šťáva od Alnatura je přirozeně zakalená jablečná šťáva. Získává se z mimořádně jemných odrůd jablek. Tuto přímou šťávu si můžete vychutnat samotnou nebo zředěnou vodou.
| Produkt č. | MM-137729 |
|---|---|
| Obsah: | 1 l |
| EAN: | 4104420070165 |
| Výrobce č. | 137729 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
jablečná šťáva[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 214 / 51 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 10 g |
| z toho cukr | 10 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|