Alnatura Bio jemné květy med, 500 g
Lahodná chuť s každým soustem
160,00 Kč
(320,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemná květinová vůně
- bio kvalita
- krémová konzistence
K tomu se hodí
Popis
Bio jemné květy med od značky Alnatura Vás potěší svou jemně nasládlou chutí. Díky své delikátní vůni a krémové konzistenci je ideální jako pomazánka na pečivo i ke slazení pečiva a nápojů.
| Produkt č. | MM-129843 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420024441 |
| Výrobce č. | 129843 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
med
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1256 / 300 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 75 g |
| z toho cukr | 75 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|