Alnatura Bio jablko-broskev se 3 druhy obilovin, 190 g
Ideální svačina nebo dezert
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- veganské
- bez laktózy
- bez mléčných výrobků
- bez přidaného cukru
Popis
Základ jemně rozmixované ovocno-obilné kaše v kvalitě Demeter tvoří jablko, broskev a banán. Doplňují je celozrnné vločky z pšenice, špaldy a ovsa. Ideální svačinka nebo dezert od ukončeného 6. měsíce.
Bez přidaného cukru (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry) a bez mléčných výrobků.
| Produkt č. | MM-241114 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420253087 |
| Výrobce č. | 241114 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez laktózy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez laktózy, bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 226 / 54 kj / kcal |
| tuk | 0,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 10,5 g |
| z toho cukr | 6,5 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 1,1 g |
| sůl | 0,01 g |
Doporučení pro spotřebu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|