Alnatura Bio jablečné kroužky, 125 g
Ideální na cesty i mezi jídly
100,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocně svěží
- bio kvalita
- všestranné využití
K tomu se hodí
Popis
Bio jablečné kroužky od Alnatura mají příjemně měkkou konzistenci. Trvanlivosti dosahují pouze sušením. Jablečné kroužky si můžete vychutnat samotné, skvěle ale chutnají i v müsli nebo jako přísada do dezertu.
| Produkt č. | MM-125156 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420024601 |
| Výrobce č. | 125156 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
jablko[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1168 / 279 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 64 g |
| z toho cukr | 57 g |
| vláknina | 9,1 g |
| bílkoviny | 1,2 g |
| sůl | 0,24 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|