Alnatura Bio hrášek extra jemný, ve skle, 230 g
Jemná a aromatická chuť
50,00 Kč
(217,39 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- připravené k okamžité konzumaci
Popis
Ať už k bramborám, rýži, polévce nebo salátu. Alnatura Bio Erbsen extra fein se k nim hodí naprosto skvěle. Také do pomazánek nebo dipů pro domácí využití. Extra jemný hrášek z ekologického zemědělství.
Hrášek je již předvařený a připravený ke konzumaci.
Doporučení k přípravě:
Pouze ohřejte, nevařte.
| Produkt č. | MM-132766 |
|---|---|
| Obsah: | 230 g |
| EAN: | 4104420034143 |
| Výrobce č. | 132766 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
hrách[1], voda, mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 289 / 69 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 1 g |
| vláknina | 4,5 g |
| bílkoviny | 4 g |
| sůl | 0,5 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|