Alnatura Bio horská čočka, 400 g
I po uvaření zůstává pevná na skus
60,00 Kč
(150,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně aromatická chuť
- bio kvalita
- všestranné využití
Popis
Alnatura Bio horská čočka je lahodnou ingrediencí, která by neměla chybět v žádné kuchyni. Díky své jemně aromatické chuti se skvěle hodí do celé řady pokrmů. Ať už jako základ do dušených jídel, jako příloha nebo do salátů a polévek - tyto luštěniny vylepší mnoho receptů.
| Produkt č. | MM-240178 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420254077 |
| Výrobce č. | 240178 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
horská čočka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1461 / 349 kj / kcal |
| tuk | 1,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 53 g |
| z toho cukr | 2,4 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 25 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|