Alnatura Bio hnědá cizrna, 240 g
Původ z Itálie
40,00 Kč
(166,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- předvařené
- oříšková chuť
Popis
Alnatura Bio hnědá cizrna je ideální, když potřebujete něco připravit rychle: cizrna pocházející z Itálie zaujme svou oříškovou chutí a je skvělým doplňkem do salátů, dahlů a kari. Výborně se hodí také pro přípravu hummusu a falafelu.
| Produkt č. | MM-223496 |
|---|---|
| Obsah: | 240 g |
| EAN: | 4104420228894 |
| Výrobce č. | 223496 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
cizrna[1], voda, mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 532 / 127 kj / kcal |
| tuk | 3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 16 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 4,8 g |
| bílkoviny | 6,6 g |
| sůl | 0,63 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|