Alnatura Bio himálajská celozrnná basmati rýže, 500 g
Aromatická rýže z bio zemědělství
80,00 Kč
(160,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- dlouhozrnná rýže
- bio kvalita
- pro široké využití v kuchyni
Popis
Perleťově zbarvená basmati rýže při vaření rozvíjí svou charakteristickou vůni. Je ideální jako aromatická příloha k mnoha pokrmům asijské a orientální kuchyně. Přibližně za deset až patnáct minut je připravená k podávání.
| Produkt č. | MM-116337 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420260290 |
| Výrobce č. | 116337 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
přírodní basmati rýže[1]
- z bio pěstování
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1470 / 351 kj / kcal |
| tuk | 2,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 74 g |
| z toho cukr | 0,6 g |
| vláknina | 2,2 g |
| bílkoviny | 7,8 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|