Alnatura Bio farfalle, 500 g
Pasta al bronzo
40,00 Kč
(80,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- vyrobeno v itálii
- italská tvrdá pšenice
- lisováno přes bronzovou matrici
Popis
Tvar Farfalle (v překladu „motýlek“) patří mezi klasiku mezi těstovinami. Alnatura Bio Farfalle jsou vyrobené v Itálii ze 100 % italské tvrdé pšenice a tradičně protlačované přes bronzové formy. Díky tomu má povrch těstovin obzvlášť hrubou strukturu, takže na nich omáčky skvěle ulpívají.
| Produkt č. | MM-243610 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420257528 |
| Výrobce č. | 243610 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1419 / 339 kj / kcal |
| tuk | 1,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 67 g |
| z toho cukr | 3,6 g |
| vláknina | 3,2 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|