Alnatura Bio datlová brownie tyčinka, 34 g
Intenzivní požitek se šťavnatou strukturou
40,00 Kč
(1 176,47 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- 2 kusy v balení
Popis
Intenzivní čokoládová chuť v podobě šťavnaté brownie tyčinky. Zní to dobře? A taky že je!
Alnatura Bio datlová brownie tyčinka je dokonalý veganský moment potěšení mezi jídly. Datle, kakao a bourbon vanilka obalené v té nejjemnější hořké čokoládě. Všechny složky pocházejí z ekologického zemědělství. Každé balení obsahuje 2 kusy.
| Produkt č. | MM-229608 |
|---|---|
| Obsah: | 34 g |
| EAN: | 40045092 |
| Výrobce č. | 229608 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka, P - vlčí bob (lupinu) |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1482 / 354 kj / kcal |
| tuk | 10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,1 g |
| sacharidy | 54 g |
| z toho cukr | 5 g |
| bílkoviny | 5,6 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|