Alnatura Bio čokoládovo-ořechový krém, 500 g
Zjemněné mletým luskem bourbon vanilky
280,00 Kč
(560,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- 45 % lískových oříšků
- bez stabilizátorů
Popis
Alnatura Bio čokoládovo-oříškový krém je známý svou krémovou oříškovou chutí, jemně zjemněnou mletým luskem bourbon vanilky. Tento krém se skvěle uplatní nejen na chlebu, ale také k dochucení milkshakeů, pečiva nebo pralinek. Bez přidaných stabilizátorů, takže oddělený olej stačí jednoduše znovu promíchat. Ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-122584 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420258464 |
| Výrobce č. | 122584 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2474 / 591 kj / kcal |
| tuk | 43 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,1 g |
| sacharidy | 37 g |
| z toho cukr | 36 g |
| vláknina | 5,8 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,15 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|