Alnatura Bio čokoládové máslové sušenky, mléčná čokoláda, 130 g
Křupavá sušenka v kombinaci s jemnou čokoládou
90,00 Kč
(692,31 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- zjemněno bourbon vanilkou
- bio kvalita
- čokoláda bez lecitinů
K tomu se hodí
Popis
Křupavá máslová sušenka se setkává s jemnou mléčnou čokoládou: výsledkem je snová specialita od Alnatura na cesty i na mlsání mezi jídly. Chuť je doladěna bourbon vanilkou.
| Produkt č. | MM-130650 |
|---|---|
| Obsah: | 130 g |
| EAN: | 4104420053960 |
| Výrobce č. | 130650 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | C - vejce, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
48 % mléčná čokoláda[1] (surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1], sušené odstředěné mléko[1], mleté lusky bourbonské vanilky[1]), pšeničná mouka[1], surový třtinový cukr[1], 5,5 % máslo[1], pšeničný škrob[1], sušené odstředěné mléko[1], pšeničná krupice[1], mořská sůl, kypřicí látka (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), vanilkový extrakt[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2127 / 508 kj / kcal |
| tuk | 25 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15 g |
| sacharidy | 61 g |
| z toho cukr | 34 g |
| vláknina | 2,5 g |
| bílkoviny | 8,5 g |
| sůl | 0,52 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|