Alnatura Bio čočka velkozrnná, 400 g
Všestranná ingredience pro řadu pokrmů
80,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně oříšková chuť
- bio kvalita
- snadná příprava
Popis
Alnatura Bio čočka velkozrnná se vyznačuje jemně oříškovou chutí a krémovou konzistencí. Skvěle se hodí jako příloha nebo jako ingredience do sytých eintopfů a polévek. Díky době vaření 25 až 30 minut z ní rychle připravíte lahodné jídlo.
| Produkt č. | MM-224053 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420229617 |
| Výrobce č. | 224053 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
čočka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1189 / 284 kj / kcal |
| tuk | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| sacharidy | 36 g |
| z toho cukr | 4,2 g |
| vláknina | 28 g |
| bílkoviny | 21 g |
| sůl | <0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|