Alnatura Bio cizrnové spirelli, 250 g
Rychlá a snadná příprava
60,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z cizrnové mouky
- bio kvalita
- bez lepku
K tomu se hodí
Popis
Bio cizrnové Spirelli jsou vyrobené z cizrnové mouky. Tyto těstoviny mají všestranné využití. Ať už do salátu, eintopfu nebo jako příloha - cizrnové Spirelli chutnají vždy skvěle.
Příprava:
Vložte do horké, již ne vroucí osolené vody a na mírném ohni vařte 5-6 minut.
| Produkt č. | MM-207873 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420221574 |
| Výrobce č. | 207873 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
cizrnová mouka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1524 / 364 kj / kcal |
| tuk | 6,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| sacharidy | 51 g |
| z toho cukr | 2,3 g |
| vláknina | 8,7 g |
| bílkoviny | 22 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|