Alnatura Bio červená čočka spirelli, 250 g
Těstoviny z mouky z červené čočky
60,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- rychlá doba vaření
- vegan
- bez lepku
K tomu se hodí
Popis
Bio těstoviny Spirelli z červené čočky od Alnatura jsou vyrobené z mouky z červené čočky. Těstoviny mají všestranné využití. Skvěle chutnají v salátech i eintopfu stejně jako jako příloha.
Příprava:
Vložte do horké, již nevařící osolené vody a na mírném ohni nechte 6-7 minut táhnout.
| Produkt č. | MM-207870 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420221536 |
| Výrobce č. | 207870 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
čočková mouka
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1436 / 343 kj / kcal |
| tuk | 1,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 56 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 5,9 g |
| bílkoviny | 23 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|