Alnatura Bio černý rybíz, 750 ml
Osvěžující nápoj pro chvíle požitku
70,00 Kč
(93,33 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- nektar (25 % přímé šťávy)
- jemně kyselé aroma
- všechny suroviny z německa
Popis
Osvěžující nápojový požitek v bio kvalitě. Alnatura Bio nektar z černého rybízu obsahuje 25 % přímé šťávy, vodu a řepný cukr. Receptura je veganská a všechny ingredience pocházejí z Německa.
| Produkt č. | MM-242153 |
|---|---|
| Obsah: | 750 ml |
| EAN: | 4104420255609 |
| Výrobce č. | 242153 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 130 / 31 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 7,7 g |
| z toho cukr | 7,7 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|