Alnatura Bio brusinky, 100 g
Sušené a připravené k vychutnání
70,00 Kč
(700,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocně trpká chuť
- bio kvalita
- samostatně i k dochucení jídel
K tomu se hodí
Popis
Bio brusinky od Alnatura zaujmou svou ovocně trpkou chutí. Jsou sušené a slazené. Brusinky si můžete vychutnat samotné, skvěle ale chutnají i v müsli nebo ovocném salátu. Hodí se také k dochucení slaných jídel.
| Produkt č. | MM-127286 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420025486 |
| Výrobce č. | 127286 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1298 / 310 kj / kcal |
| tuk | 1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 70 g |
| z toho cukr | 59 g |
| vláknina | 5,9 g |
| bílkoviny | 0,9 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|