Alnatura Bio bramborové chipsy paprika, 125 g
Křupavé a pikantní
60,00 Kč
(480,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- smažené na slunečnicovém oleji
- bio kvalita
- bez aromat
Popis
Tyto Bio bramborové chipsy Paprika zaujmou svou jemně pikantní chutí, kterou získávají díky různým druhům koření. Křupavé bramborové plátky jsou smažené ve slunečnicovém oleji. Chipsy neobsahují aromata a jsou klasikou pro filmové večery.
| Produkt č. | MM-137698 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420056923 |
| Výrobce č. | 137698 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez kvasnic, bez aromatických látek |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2269 / 542 kj / kcal |
| tuk | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3 g |
| sacharidy | 49 g |
| z toho cukr | 1 g |
| vláknina | 4,9 g |
| bílkoviny | 5,2 g |
| sůl | 1,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|