Alnatura Bio bramborová kaše s restovanou cibulkou, 49,50 g
Perfektní, když je málo času
40,00 Kč
(808,08 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- stačí zalít vroucí vodou
- bio kvalita
- v praktickém sáčku
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio bramborová kaše se smaženou cibulkou je perfektní, když potřebujete mít rychle hotovo. Tato suchá směs s harmonicky kořeněnou chutí se jednoduše zalije vroucí vodou a za dvě minuty je hotová.
| Produkt č. | MM-201320 |
|---|---|
| Obsah: | 49,50 g |
| EAN: | 4104420208506 |
| Výrobce č. | 201320 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, F - sójové boby, L - celer, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
68 % bramborové vločky[1], plnotučné sušené mléko[1], 6,5 % smažená cibule[1], mořská sůl, slunečnicový olej[1], koncentrát mrkvové šťávy[1], cibulový prášek[1], byliny[1] (pažitka[1], listy libečku[1]), koření[1] (muškátové květy[1], kořen libečku[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], semínka fenyklu[1]), dýně[1], česnek[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g[1] |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 306 / 73 kj / kcal |
| tuk | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 1,4 g |
| bílkoviny | 2,1 g |
| sůl | 0,67 g |
- zubereitet
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|