Alnatura Bio boloňská omáčka, 330 ml
Klasika italské kuchyně
90,00 Kč
(272,73 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- s hovězím a vepřovým masem
- bio kvalita
- pro rychlou kuchyni
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio boloňská omáčka přináší italskou kuchyni rychle a snadno až k Vám domů. Italská rajčata a směs hovězího a vepřového masa zajišťují typickou chuť. Boloňská omáčka se skvěle hodí k těstovinám nebo gnocchi a lze ji použít také při přípravě lasagní.
| Produkt č. | MM-138819 |
|---|---|
| Obsah: | 330 ml |
| EAN: | 4104420213395 |
| Výrobce č. | 138819 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
37 % rajčata[1], 17 % rajčatový protlak* dvojnásobně koncentrovaný[1], voda, 10 % hovězí maso[1], 10 % vepřové maso[1], 3 % mrkev[1], 3 % cuketa[1], 2,5 % cibule[1], celer[1], extra panenský olivový olej[1], surový třtinový cukr[1], mořská sůl, koncentrát citronové šťávy[1], česnek[1], bazalka[1], oregano[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 423 / 101 kj / kcal |
| tuk | 6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,9 g |
| sacharidy | 5,9 g |
| z toho cukr | 5,6 g |
| vláknina | 1,4 g |
| bílkoviny | 5,1 g |
| sůl | 0,9 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|