Alnatura Bio bílá čokoláda s křupinkami, 100 g
Požitek v každém kousku
80,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- s křupavou rýží
- bio kvalita
- bez lecitinů
K tomu se hodí
Popis
Bio bílá čokoláda Crisp od Alnatura zaujme kombinací jemné bílé čokolády a malých křupavých rýžových kousků. Čokoláda v bio kvalitě je bez lecitinu.
| Produkt č. | MM-128753 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420222533 |
| Výrobce č. | 128753 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2374 / 567 kj / kcal |
| tuk | 36 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 53 g |
| z toho cukr | 49 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 7,7 g |
| sůl | 0,27 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|